Szanowni Państwo z związku z remontem pomieszczeń Domu Kultury "Modraczek" zajęcia Wytwórnika rozpoczną się w styczniu 2023 r.  Konkretny termin zostanie podany pod koniec grudnia br.

To nowa propozycja zajęć dla całej rodziny.
To spotkania w trakcie których rodzice wraz ze swoimi dziećmi będą rozwijać kreatywność tworząc magiczne upominki, dekoracje i wiele innych "wytwórników" naszej wyobraźni. Będziemy poznawać różne techniki dekorowania, zdobienia i wytwarzania nietuzinkowych drobiazgów.

Na spotkania będziemy Państwa zapraszać w soboty, dlatego prosimy "śledzić" nasze aktualności oraz naszego facebooka bo to własnie tam będą pojawiały się informacje o zajęciach.

By uczestniczyć w Rodzinnym Wytwórniku Różności wystarczy zapisać się na zajęcia telefonicznie 787-097-639 lub mailowo modraczek@smbudowlani.pl (ilość miejsc ograniczona) 

Zajęcia są bezpłatne.
Prowadzi:

  • Anna Krajewska

Godziny zajęć:

  • 787-097-639

Cena:

  • bezpłatne

Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera dedykowanego do zajęć wyrażasz zgodę na powiadomienia o Twoich zajęciach np. przesunięciu terminu, zajęciach odwołanych oraz zajęciach dodatkowych i eventach. Twoje dane nie będą w żaden sposób przetwarzane.

   Zapisz się