Są to zajęcia grupowe przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupa liczy ok. 6 osób.

Zajęcia w pracowni plastycznej są propozycją głownie dla dzieci z pierwszego etapu nauczania, które wykazują zainteresowania tą dziedziną aktywności i czerpią zadowolenie z faktu tworzenia. Zajęcia oparte są na zaangażowaniu uczestników w tworzeniu własnej wiedzy oraz ich naturalnej ciekawości i chęci eksperymentowania z różnymi materiałami plastycznymi.

     Podczas zajęć dzieci uczą się różnych metod tworzenia prac plastycznych, od rysowania przez malowanie po collage. Młodzi artyści poznają perspektywę, uczą się mieszania kolorów, poznają barwy ciepłe i zimne. Uczestnicy zajęć również lepią i rzeźbią w masie solnej. Prace dzieci są regularnie wystawiane w naszej galerii "Na ścianie". 
Prowadzi:

  • Aleksandra Wojtecka

Godziny zajęć:

  • Poniedziałek

Cena:

  • 40 PLN / miesiąc

Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera dedykowanego do zajęć wyrażasz zgodę na powiadomienia o Twoich zajęciach np. przesunięciu terminu, zajęciach odwołanych oraz zajęciach dodatkowych i eventach. Twoje dane nie będą w żaden sposób przetwarzane.

   Zapisz się