Są to zajęcia grupowe przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat, odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny zegarowej. 

Zajęcia w pracowni plastycznej są propozycją głownie dla dzieci z pierwszego etapu nauczania, które wykazują zainteresowania tą dziedziną aktywności i czerpią zadowolenie z faktu tworzenia. Zajęcia oparte są na zaangażowaniu uczestników w tworzeniu własnej wiedzy oraz ich naturalnej ciekawości i chęci eksperymentowania z różnymi materiałami plastycznymi.

     Podczas zajęć dzieci uczą się różnych metod tworzenia prac plastycznych, od rysowania przez malowanie po collage. Młodzi artyści poznają perspektywę, uczą się mieszania kolorów, poznają barwy ciepłe i zimne. Uczestnicy zajęć również lepią i rzeźbią w masie solnej. Prace dzieci są regularnie wystawiane w naszej galerii "Na ścianie". 
Prowadzi:

  • Aleksandra Wojtecka

Godziny zajęć:

  • Poniedziałek 16:00-17:30, Poniedziałek 17:35-19:05, Piątek 16:00-17:30, Piątek 17:35 - 19:05

Cena:

  • 80,00 PLN / miesiąc

Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera dedykowanego do zajęć wyrażasz zgodę na powiadomienia o Twoich zajęciach np. przesunięciu terminu, zajęciach odwołanych oraz zajęciach dodatkowych i eventach. Twoje dane nie będą w żaden sposób przetwarzane.

   Zapisz się