Zajęcia adresowane są do dzieci w wielu przedszkolnym (5 latków) i szkolnym (6-16 lat). W atmosferze śmiechu i zabawy razem z Mądrą Sówką będziemy gimnastykować umysł. By lepiej zapamiętywać i koncentrować się na zadaniach.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Przedszkolaki poznają magiczny świat liter oraz wyćwiczą obszary kompetencji (grafomotoryka, matematyzowanie, orientacja w przestrzeni, porównywanie i znajdowanie różnic, rozumienie i uwzględnianie następstw, analiza i synteza wzrokowa) potrzebnych do odniesienia szkolnego sukcesu.
Dzieci w wieku szkolnym udoskonalą umiejętność czytania, poznają techniki zapamiętywania, wyćwiczą rękę podczas zadań grafomotorycznych, potrenują swoją spostrzegawczość oraz wykonają swoje pierwsze mapy myśli.
Stawiane przed uczestnikami zajęć zadania są dostosowane do ich poziomu wiedzy, a często skonstruowane w taki sposób by dziecko mogło odkryć coś nowego dotąd mu nieznanego. Chcemy pokazać, że nauka nie musi być "nudna". Poprzez wprowadzanie prostych pomocy dydaktycznych udowadniamy, że bawiąc się możemy się uczyć, a rysując więcej zapamiętać. Zajęcia są prowadzone w taki sposób by uświadomić dziecku jaki jest dla niego najlepszy sposób uczenia się oraz pozwolić na znalezienie własnego stylu edukacyjnego.
Stawiając na konstruktywizm wykorzystujemy takie techniki jak: mapa myśli, sketchnoting. 
Prowadzi:

  • Anna Krajewska

Godziny zajęć:

  • Dzień zajęć ustalany indywidualnie z grupą

Cena:

  • 60,00 PLN / miesiąc

Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera dedykowanego do zajęć wyrażasz zgodę na powiadomienia o Twoich zajęciach np. przesunięciu terminu, zajęciach odwołanych oraz zajęciach dodatkowych i eventach. Twoje dane nie będą w żaden sposób przetwarzane.

   Zapisz się