Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych i Edukacyjnych "Modraczek" - WŁĄCZNIK KULTURALNY

  2024-05-08

Szanowni Państwo, zapraszamy na spotkanie z cyklu WŁĄCZNIK KULTURALNY – cykl spotkań z literaturą połączone z działaniami w zakresie sztuk wizualnych.

28 maja 2024 roku o godzinie 17:00 wraz z naszym gościem Dominiką Kiss-Orską porozmawiamy o tym skąd wziął się pomysł na Skrzynkę na bajki i na pisanie subiektywnych przewodników. Spotkanie, na które zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież, rodziców, babcie i dziadków, jest aktywnym działaniem. Będziemy tworzyć kolejne plakaty techniką kolażu, tym razem tematem przewodnim będą bajki, podróże i gwara bydgoska. 

WŁĄCZNIK KULTURALNY to projekt współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy 

Dominika Kiss-Orska, przewodniczka piesza i rowerowa, miłośniczka wycieczek i turystyki  jezior. Pracowniczka Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy prowadząca tam cykl podróżniczy Kultura na świeżym, dyrektorka Ethniesów, Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Tradycyjnej i Ludowej. Stypendystka Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, autorka 3 tomów przewodnika subiektywnego "Za winklem, po schódkach". Pisze bajki personalizowane na zamówienie jako Skrzynka na bajki. Mama ukochanych bliźniaczek.