Czwarta recenzja - 10 TYGODNIOWY CHALLENGER CZYTELNICZY

  2021-02-26

Witajcie, tradycyjnie w piątek przypominamy Wam o trwającej zabawie czytelniczej szczegóły znajdziecie we wcześniejszych naszych postach. 
Dziś przychodzę do Was z kolejną recenzją tym razem jest to książka popularno-naukowa, literatura faktu książka Raula Jandiala „Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga”
Jest to książka o bardzo ciekawym organie, który znajduje się w naszym ciele. Jeśli interesuje Was w jaki sposób zapamiętujemy, czy poszczególne części naszego mózgu są odpowiedzialne tylko za jedną czynność? To polecam Wam tę książkę. Jeśli chcecie dowiedzieć się w jaki sposób przeprowadzane są operacje neurochirurgiczne i jakie? To koniecznie przeczytajcie tę książkę. 
Znajdziecie w niej informacje o tym jak sen wpływa na nasz organizm na nasze zdrowie, o tym jak oddychać by zapobiegać niektórym zaburzeniom oraz o roli diety dla naszego umysłu. 
Mogę Wam zdradzić, że ta książka, poza tym, że jest świetnie napisana i bardzo dobrze się ją czyta to podczas czytania jednego z rozdziałów bardzo się wzruszyłam. 
Z czytelniczymi pozdrowieniami Ania