Kawiarnia Literacka - Katarina Lavmel

  2020-09-08

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na spotkanie Kawiarni Literackiej.
Zanim jednak zapoznają się Państwo z sylwetką naszego wrześniowego gościa prosimy o zapoznanie się z procedurami jakie muszą być zachowane podczas spotkania. PROCEDURY - KLIKNIJ

Tradycyjnie Kawiarnia Literacka odbywa się w drugi czwartek miesiąca dlatego zapraszamy Państwa 10 września 2020 roku, o godzinie 18:00 na spotkanie z Katariną Lavmel.

Katarina Lavmel - to pseudonim artystyczny Katarzyny Nazaruk - poetki, animatorki kultury, nauczycielki języka polskiego. Organizatorka i pomysłodawczyni dwóch edycji Biesiady Poetyckiej w Kobylnicy oraz siedmiu edycji konkursu poetyckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ze Słupska i powiatu słupskiego. Autorka tomików poezji: Żona Beduina, Szept i przestrzeń. Wiersze publikowała w antologiach i czasopismach: "Topos", "Akant", "Liry Dram", "Poezja Dzisiaj", "Angora”, "Mroczna Środkowo-Wschodnia Europa", "Kontury", "Powiat Słupski". Uczestniczka wielu spotkań twórczych np. "Wtorkowe spotkania literackie", festiwali literackich - polskich i międzynarodowych. Członkini Gdańskiego Klubu Poetów i Grupy Literycznej Na Krechę. Stypendystka prezydenta Miasta Słupska w dziedzinie kultury w 2011 roku. Od niedawna mieszka w Portugalii, którą jest zafascynowana.

Spotkanie poprowadzi: Barbara Jendrzejewska