Prelekcja przyrodnicza – „Wędruje przez życie z aparatem w ręku – prezentacja fotografii przyrodniczej autorstwa Andrzeja Bizonia”.

  2019-11-22

Zapraszamy Państwa 28 listopada 2019 w czwartek o godzinie 18.00   na 

Prelekcję  przyrodniczą – „Wędruje przez życie z aparatem w ręku – prezentacja fotografii przyrodniczej autorstwa Andrzeja Bizonia”.

Andrzej Bizoń – od kilkudziesięciu lat fotograf krajobrazu oraz świata roślin i zwierząt, od 2018 r. jest członkiem Okręgu Toruńskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Pasjonat przyrody i pełen entuzjazmu jej obserwator, mający w sobie niewyczerpane zasoby fascynacji światem fauny i flory. Do terenu jego fotograficznych łowów należy zarówno teren naszego województwa jak i nieprzystępny świat gór. Laureat wielu konkursów fotograficznych, swoje prace niejednokrotnie eksponował na wystawach na terenie naszego województwa. Urodzony w 1957 r. pod Bydgoszczą, ukończył studia na Wydziale Rolniczym Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. To co uwiecznia na fotografiach było i jest dla niego zatrzymaniem chwili, przeżyć i emocji, a niejednokrotnie jedynym wspomnieniem tego, czego niestety już nie ma.