BILET ZA PLUSZOWEGO MISIA - akcja charytatywna

  2019-11-16

Każdy z nas miał w dzieciństwie pluszowego misia. Jednych bronił przed potworami z szafy, innych pocieszał w trudnych chwilach. Obecnie już chyba każdy wie, że ten „miękki przyjaciel” ma swoje święto 25 listopada. Korzystając z tej okazji zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Akcji Charytatywnej „Bilet za pluszowego misia”

W dniach od 12 do 23 listopada trwa zbiórka pluszowych misiów (nowych lub w bardzo dobrym stanie), które prosimy przynosić do sekretariatu Domu Kultury „Modraczek” w godzinach od 8:00 – 19:00. Po zakończonej akcji misie trafią do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 44 w Bydgoszczy.

 W zamian za misia otrzymają Państwo bilet na pokaz magii w wykonaniu Michelle Christian, który odbędzie się 2 grudnia 2019 r., o godzinie 17:00 w naszym domu kultury. Michelle jest jedną z dwóch iluzjonistek w Polsce, wystąpiła w programie „Mam talent”. Jej pokazy skierowane są głównie do dzieci, jednak również dorośli znajdą coś dla siebie.  Michelle na scenie pokazuje wiele wspaniałych iluzji m.in. pojawianie się żywego królika! 

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w naszej akcji a w zamian zapewniamy niezapomniane chwile podczas spotkania z Michelle.

Informacje dodatkowe:

1 miś = bilet dla 4 osobowej rodziny