Dom Kultury Modraczek


Szybki kontakt

ul. Ogrody 15
85-870 Bydgoszcz
tel. 52 371 33 31
fax. 52 371 33 31

godziny otwarcia
pn-pt: od 09.00 do 20.00
so-nd: w wybrane dni


2017-11-23 MOLIKI, czyli Magiczny Świat Literatury


Serdecznie zapraszamy państwa na nowy cykl spotkań z książka dla dzieci pod nazwą:

MOLIKI

Liczymy, że będzie to godna kontynuacja projektu Magiczny Świat Literatury, z którym mieli państwo okazję się zapoznać w okresie od czerwca do października tego roku w naszym Domu Kultury. Autorkami projektu były pani Anna Krajewska i Aleksandra Wojtecka.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 listopada o godzinie 17.00 w naszej kawiarni zapraszamy zarówno tych małych jak i tych trochę starszych miłośników dobrej książki.

Gościem pierwszego spotkania będzie autor między innymi książek dla dzieci pan: Marcin Antoni Brykczyński. Oto co nasz gość pisze o sobie na swojej stronie internetowej:

"Nazywam się Marcin Antoni Brykczyński. Piszę i tłumaczę książki dla dzieci. Nawet jeśli mają zupełnie siwe włosy. Oprócz wydań książkowych, moje teksty były drukowane w ilustrowanych pismach dla dzieci i rodziców. Znajdują się również w licznych podręcznikach oraz na stronie internetowej Gnosis.

Znaczącą rolę w moim życiu zawodowym odgrywa reklama. Przez kilkanaście lat pracowałem jako "copywriter" w dużych agencjach reklamowych (Lintas, Leo Burnett, Ogilvy). Pisałem scenariusze reklam telewizyjnych i radiowych, teksty i hasła reklamowe. Teraz robię to wyłącznie na zamówienie, jako tak zwany "freelancer".

Lubię radio, jako medium rozwijające wyobraźnię. Występowałem wielkrotnie w popularnej audycji radia BIS – "Zygzak", czytając, napisane specjalnie na tę okazję, wiersze i opowiadania.

Nieobca jest mi publicystyka. Gazeta Bankowa drukowała przez półtora roku mój cotygodniowy, rymowany mini-felieton polityczny pod tytułem: "Z cienkiej rurki"."

Dom Kultury "Modraczek" 2018
Odwiedziło nas: