Dom Kultury Modraczek


Szybki kontakt

ul. Ogrody 15
85-870 Bydgoszcz
tel. 52 371 33 31
fax. 52 371 33 31

godziny otwarcia
pn-pt: od 09.00 do 20.00
so-nd: w wybrane dni


2017-06-20 Magiczny Świat Literatury - Spotkanie z Agnieszką Stelmaszyk


 W ramach programu STRUKTURY KULTURY zapraszamy na cykl spotkań realizowanych w projekcie "Magiczny świat literatury - pomostem międzypokoleniowym i międzykulturowym." W trakcie jego trwania pokażemy uczestnikom spotkań, że książka mimo, iż jest przedmiotem natury nieożywionej, jest jak najbardziej żywą częścią naszego otoczenia.
     Autorkami i realizatorkami projektu są panie Anna Krajewska i Aleksandra Wojtecka.

     Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu we wtorek 20 czerwca o 17.00 do Domu Kultury "Modraczek". Tym razem będzie to otwarte spotkanie z panią Agnieszką Stelmaszyk autorką książek dla dzieci i młodzieży, takich jak:  Hinkul na bezkociej wyspie, Hotel Pod Twarożkiem, Niezwykłe święta Kornelii czy Nieustraszona babcia Adela i kosmiczna przygoda, serii Już czytam, Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy, a także trylogii Terra Incognita, Koalicja Szpiegów, Kroniki Archeo. (wikipedia)
     Podczas spotkania porozmawiamy z panią Agnieszką o tym, jak zostaje się pisarzem, skąd czerpie się pomysły i czy książki zawsze były obecne w jej życiu. Mile widziane będą tez Wasze pytania do naszego wspólnego gościa. Na spotkanie zapraszamy zarówno dzieci i młodzież fanów twórczości pani Agnieszki, jak i rodziców czy dziadków, którzy szukają dla swoich pociech dobrej literatury. 

Agnieszka Stelmaszyk - Official Fanpage (Facebook)
Dom Kultury "Modraczek" 2018
Odwiedziło nas: