Dom Kultury Modraczek


Szybki kontakt

ul. Ogrody 15
85-870 Bydgoszcz
tel. 52 371 33 31
fax. 52 371 33 31

godziny otwarcia
pn-pt: od 09.00 do 20.00
so-nd: w wybrane dni


2016-12-01 INDIAŃSKIE WARSZTATY Z CENNYMI NAGRODAMI!


INDIAŃSKIE MARZENIE O CHWYTANIU SNÓW... 

UWAGA! WIELKA, MIKOŁAJKOWA NIESPODZIANKA! INDIAŃSKIE WARSZTATY Z CENNYMI NAGRODAMI! 
40 spotkanie w Domu Kultury Modraczek ul. Ogrody 15. Jak zawsze w pierwszy czwartek miesiąca, 1 grudnia 2016 r. o godzinie 18.00. Spotkanie będzie wyjątkowe, nie zabraknie nagród dla wytrwałych.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA WARSZTATY Z KONKURSEM!

Nasze kolejne spotkanie, które odbędzie się 1 grudnia jest podwójnie nietypowe. Po pierwsze jest okrągłe bo czterdzieste, a na dodatek przypada w grudniu, a więc miesiącu, który najbardziej kojarzy się z miłą, świąteczną atmosferą. Chciałbym więc aby również i nasze spotkanie, które odbędzie się jak zawsze w pierwszy czwartek miesiąca, 1 grudnia o godz. 18.00 w Domu Kultury Modraczek przy ulicy Ogrody 15 było wyjątkowe.

Czasami trafiamy na przedmioty, które wydają się nam dobrze znane. Może zastanawiamy się tylko z jakiego kraju pochodzą, do jakiego należą narodu. Spotykamy je często na turystycznych stoiskach, szczególnie nad morzem czy w górach. Może nawet je kupujemy, a później umieszczamy w domu w dziwnych miejscach, gdyż nie zawsze wiemy co z nimi zrobić. Przypominają nam tylko o miłych chwilach z wakacji. Do takich przedmiotów z pewnością należą indiańskie ŁAPACZE SNÓW.

Co to takiego jest? Jak wygląda? Jaki ma kształt? Jak powstał? Do czego służy?

Właśnie na takie pytania spróbujemy odpowiedzieć 1 grudnia na naszym spotkaniu.

Tym razem chciałbym więc zaprosić wszystkich na warsztaty, na których każdy, kto przyjdzie będzie mógł się nie tylko wszystkiego dowiedzieć o tym ciekawym przedmiocie, ale własnoręcznie wykonać swój własny łapacz snów. Wszystko, co jest potrzebne do wykonania łapaczy dostarczymy na spotkanie, tak więc nikt nie będzie musiał się denerwować, że czegoś mu zabraknie. Na spotkanie zaprosiłem również moją koleżankę, Magdę, która pomoże mi poprowadzić warsztaty, za co już teraz serdecznie dziękuję.

Aby było ciekawiej i sympatycznej i aby docenić starania wykonawców proponuję potraktować warsztaty konkursowo. Dom Kultury Modraczek nie tylko przyjmie nas jak zawsze kawą, herbatą i ciastkiem, ale ufundował także trzy cenne nagrody dotyczące tematyki amerykańskich Indian, podobnie jak i zasponsorował materiały na warsztaty za co serdecznie dziękuję.

Jako Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Indian chciałbym również dołączyć osobistą, czwartą nagrodę.    

JEDNO JEST PEWNE. BĘDZIE PRZYJAZNA ATMOSFERA, DUŻO DOBREJ ZABAWY I JAK ZAWSZE CENNE NAGRODY!

SERDECZNIE ZAPRASZAM NIE TYLKO STAŁYCH BYWALCÓW SPOTKAŃ ALE TEŻ TYCH, KTÓRZY CHCĄ SPRÓBOWAĆ CZEGOŚ CIEKAWEGO ZAMIAST SIEDZIEĆ W DOMU.

Dom Kultury "Modraczek" 2018
Odwiedziło nas: